Кабел за плочка за враќање на пациентот

Име на производ:Кабел за плочка за враќање на пациентот
Бренд:Медлинкет

OEM/ODM:Да
Должина на жицата: 4m
*За повеќе детали за производот, проверете ги информациите подолу или контактирајте не директно


Детали за производот

Ознаки на производи

Компатибилен бренд: ALSA, Eschmann, BOWA, Conmed, Erbe ICC, Erbe, VIO, Velleylab, Erbe international, BOWA ARC, Velleylab non-REM

Конектор за инструмент:
Конектор за инструмент за ESU

Конектор за пациентот:
Конектор за пациент за ESU

Адаптер за кабел за повратна електрода на пациентот:
Кабел за плочка за враќање на пациентот

Како професионален производител на различни квалитетни медицински сензори и склопови на кабли, Med-linket е исто така еден од водечките добавувачи на кабел за повратна плоча за пациенти во Кина.Нашата фабрика е опремена со напредна опрема и многу професионалци.Со FDA и CE сертификат, можете да бидете сигурни дека ќе ги купите нашите производи произведени во Кина по разумна цена.Исто така, достапна е и приспособена услуга OEM / ODM.

If you need more information, please feel free to contact us: marketing@med-linket.com.

Жешки тагови:ЕСУ,Кабел за плочка за враќање на пациентот, Адаптер за кабел за повратна електрода на пациентот

*Декларација: Сите регистрирани трговски марки, имиња, модели итн. прикажани во горната содржина се во сопственост на оригиналниот сопственик или оригиналниот производител.Оваа статија се користи само за да се илустрира компатибилноста на производите на Med-Linket.Нема друга намера!Сите горенаведени.информациите се само за референца и не треба да се користат како водич за работата на медицинските установи или сродните единици.Во спротивно, какви било последици предизвикани од оваа компанија немаат никаква врска со оваа компанија.

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи