• Medical sensor & cable assembly
  • Industrial design  mold manufacturing
  • 监护

Избрана Производи

  • 123123
  • 123

за нас

Шенжен Med-linket Медицински Електроника Corporation, нов три одбор друштво кое е основано во 2004 година, е посветена на човековото здравје кариера и специјализирани во обезбедување на супериорен квалитет медицински сензори и додатоци за монтирање за интензивна нега и анестезија операцијата, таа е една од водечките медицински потрошен решение во Кина, национален високо-технолошки претпријатие кое постави R & D, производство, маркетинг и сервис во една, својот штаб со седиште во Шенжен, Кина.
Med-linket интегрира иновациите, во близина на клинички и побарувачката на пазарот, успешно го разви во вкупен износ од повеќе од 3.000 видови на производи како што се медицински кабли, медицински ...

Научи повеќе

нов производ

WhatsApp Онлајн Chat!