1210150803

Na kontaktoni

Shenzhen Med-link Electronics Tech Co., Ltd

Adresë

Kati i 4-të dhe i 5-të, Ndërtesa Dy, Zona Industriale Hualian, Komuniteti Xinshi, Rruga Dalang, Distrikti Longhua, 518109 Shenzhen, REPUBLIKA E POPULLIT E KINA

Posta elektronike

telefon

Jashtë: (86) 755-61.120.085
Linja telefonike: (86) 400-058-0755
Faksi: (86) 755-61120055

orë

E hënë-e premte: 09: 00 ~ 18: 00 e
shtunë, e diel: Mbyllur

Whatsapp

+8613006656700

Duan të punojnë me ne?