Seria e pajtueshme Mindray Dryline II Traps Water

Emri i produktit:Seria e pajtueshme Mindray Dryline II Traps Water
Marka:Medlinket
Personi i aplikueshëm:Adult, Pediatirc, Neonatal
Kodi i porosisë:RE-WT002A, RE-WT002N
OEM/ODM:po
*Për më shumë detaje të produktit, shikoni informacionin më poshtë ose na kontaktoni drejtpërdrejt


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Avantazhi i produktit
★ Përdorim njëpërdorimësh (maksimumi 1 muaj);
★ Lehtë për t'u zëvendësuar dhe trajtuar;
★ Funksionim i thjeshtë, i sigurt dhe i qëndrueshëm;
★ Përdoret me Mindray sidestream CO2moduli (P/N: 115-020189-00).

Fusha e Aplikimit
Përdoreni me Mindray sidestream CO2modul, monitor i përshtatshëm ose aparat anestezie për të parandaluar hyrjen e lagështirës dhe sekrecioneve në sensorin e gazit.

积水杯-彩页_20220422_800宽
Parametri i produktit

Modele të pajtueshme Mindray BeneVision, monitor i serisë BeneView ose aparat anestezi
Foto OEM # Kodi i porosisë Përshkrim Paketa
A 115-043024-00
100-000080-00
RE-WT002A-C Kurthi i ujit Dryline II, Të rritur/Pediatirc 10 copë / kuti
B 115-043025-00
100-000081-00
RE-WT002N-C Kurthi i ujit Dryline II,Neonatale 10 copë / kuti
Produkte të ngjashme CA20-001/004/006/007

相关产品CA20-001,004,006,007-01

Si një prodhues profesionist i sensorëve dhe montimeve të kabllove mjekësore cilësore të ndryshme, Med-linket është gjithashtu një nga furnizuesit kryesorë të SpO2, temperatura, EEG, EKG, presioni i gjakut, EtCO2, produkte elektrokirurgjike me frekuencë të lartë etj. Fabrika jonë është e pajisur me pajisje të avancuara dhe me shumë profesionistë.Me certifikimin FDA dhe CE, mund të jeni të sigurt për të blerë produktet tona të prodhuara në Kinë me çmim të arsyeshëm.Gjithashtu, shërbimi i personalizuar OEM / ODM është gjithashtu i disponueshëm.
If you need more information, please feel free to contact us: marketing@med-linket.com.

Hot Tags:Seria e pajtueshme Mindray Dryline II Traps Water, Kurthe Uji per te Rritur, Pediatirc,Neonatale

Deklarata: Të gjitha markat e regjistruara, emrat, modelet, etj. të shfaqura në përmbajtjen e mësipërme janë në pronësi të pronarit origjinal ose prodhuesit origjinal.Ky artikull përdoret vetëm për të ilustruar përputhshmërinë e produkteve Med-Linket.Nuk ka asnjë qëllim tjetër!Të gjitha të mësipërmet.informacioni është vetëm për referencë dhe nuk duhet të përdoret si udhëzues për punën e institucioneve mjekësore ose njësive të ngjashme.Ndryshe, çdo pasojë e shkaktuar nga kjo kompani nuk ka të bëjë me këtë kompani.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme